تعرفه ی تبلیغات اینترنتی

تبلیغات موبایلی

 

در این نوع تبلیغات موبایلی بنر تبلیغاتی عموما در پایین صفحه موبایل نمایش داده می شود.

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی به دو صورت انجام می شود:

۱- در نوع اول تبلیغات اینترنتی به معنای درج بنر یا لینک یک سایت بصورت متنی در یک وب سایت پر بازدید است.
تبلیغات اینترنتی
در این روش، نرخ تبلیغات اینترنتی عمدتا بر اساس مدت زمان و جایگاه سایت تعیین می شود.

۲- نوع دوم به اصطلاح تبلیغات کلیکی گفته می شود، در این روش، اگهی دهنده بر اساس تعداد بازدید و کلیکی که بر روی بنر تبلیغاتی انجام گرفته است هزینه می کند و ضمنا می تواند میزان ورودی مورد نیاز خود را تعیین کند.

 

تبلیغات در موتور جستجوی گوگل

کاربران بسیاری در سراسر دنیا از موتور جستجوی گوگل برای پیدا کردن سایت های مورد نظر استفاده می میلیارد درخواست جستجو ارسال ۳.۵کنند. مطابق آتماری که شرکت گوگل ارائه می کند روزانه بیش از می شود. به همین منظور ارتقای رتبه سایت یکی از عوامل تاثیر گذار بر توسعه و رونق کسب و کار هاست. اگر می خواهید کاربران در هنگام جستجوی کلمه خاصی سایت شما را بیابند، می توانید از خدمات تبلیغات گوگل استفاده کنید. هزینه تبلیغات بر اساس تعداد کلیک و استراتژی تبلیغاتی سفارش دهنده تعیین می شود. 

 

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات در تلگرام

عمدتا این نوع تبلیغات به معنای درج یک پست تبلیغات اینترنتی در کانال های پر بازدید یا ترویج آن ها در گروه های تلگرامی است که روش دوم معمولا با استقبال کمتر کاربران مواجه می شود. تبلیغات در کانال های پربازدید بر اساس زمان، نرخ بازدید قیمت گذاری می شود.

 

تبلیغات در اینستاگرام

برای تبلیغات اینترنتی در اینستاگرام دو روش وجود دارد:

۱- در روش اول، مشابه روشی که در تلگرام وجود دارد، پست تبلیغاتی در صفحاتی که دنبال کننده  بالایی دارند تبلیغ می شود.

۲- در روش دوم، سفارش به شرکت اینستاگرام داده می شود تا پست تبلیغاتی را به کاربران نشان  دهد.

 

کدام تبلیغات برای من مناسب تر است؟

واقعیت این است که هر کدام از این روش های تبلیغات اینترنتی و روش های دیگری که وجود دارد مانند درج آگهی در سایت های درج آگهی رایگان، ثبت در دیوار و شیپور … مخاطبان خاص خود را دارد و همچنین حوزه تبلیغات اینترنتی ، زمانی مفید و کاراست که در لحظه مورد «تاثیر آن ها متفاوت است. ولی طبق این قاعده کلی که تبلیغات در موتورجستجوی گوگل به مراتب تاثیر بیشتری بر روی مخاطبان خواهد داشت. »نیاز دیده شود در عین حال هزینه های این نوع تبلیغات اینترنتی نیز با توجه به افزایش نرخ ارز به طور فزاینده ای از سایر روش ها بیشتر است. در مرحله بعد با توجه به نوع محصول و خدماتی که ارائه می شود، می توان استراتژی مناسبی اتخاذ کرد و بین روش های مختلف تعادل برقرار کرد.

 

گروه نرم افزاری وینپ، با همکاری متخصصان طراحی و تبلیغات، مدیریت تبلیغات شما را بر اساس بودجه تبلیغاتی مد نظرتان به بهترین شکل اجرا می کند.

 

اطلاعات تماس:

www.winep.ir

تلفن:۰۲۱۷۷۶۱۹۷۶۲لطفا دیدگاه خود را درباره این نوشته برای ما ارسال کنید