کلید لمسی وینپ

کلید لمسی و آینه لمسی

قبل تر برای گریم از آینه های نوری استفاده می کردند که داری روشنایی زیادی هستند و برای این کار مناسب هستند. امروز با پیشرفت علم و تلاش برای رفاه بیشتر افراد و همچنین زیبایی بیشتر این آینه ها در حال ارتقا هستند. در این مقاله درباره این کلید لمسی ها و قابلیت هاشون براتون بگیم که بیشتر باهاشون آشنا بشید.

آینه های روشنایی

در خانه همه ما آینه وجود دارد اما آینه روشنایی چطور؟ آینه های روشنایی دارای نور می باشند که در قسمت پشت آنها قرار دارد. یان روشنایی باعث می شود که کارایی آینه بالا رود و علاوه بر آینه روشویی به عنوان آینه آرایشی هم کارایی خوبی داشته باشد. این آینه ها از سه قسمت مهم آینه ی تراشیده شده و کلید لمسی پشت آینه و منبع نور تشکیل شده اند که درباره این قسمت ها توضیحاتی خواهیم داد.

در آینه های نوری برای اینکه نور به چهره فرد بتابد یک نواری دور آینه می تراشند تا فرد چهره ی خود را با کیفیت تر در آینه مشاهده کند. علاوه بر این یک قسمت در پایین آینه را برای روشن یا خاموش کردن نور می تراشند که فرد برای روشن یا خاموش کردن نور آن قسمت را لمس کند. همچین در قسمت پایین در کنار دکمه پاور یک لوگو از شرکت سازنده نیز حک می شود.

کلید لمسی پشت آینه مهمترین عضو این آینه هاست. طول این وسیله 110 و عرض 35 میلی متر می باشد که در پشت آینه قرار می گیرد. این کلید حساس به لمس می باشد و در قسمت خراش پاور قرار می گیرد. تراش آینه در محل قرارگیری کلید باعث می شود که لمس راحت و سریع انجام شود.

در این نوع آینه ها معمولا از منبع نوری ال ای دی استفاده می کنند. همانطور که می دانید از این نور برای روشنایی نوار دور آینه استفاده می شود که در دو نوع ال ای دی نواری 12 ولت و ال ای دی شلنگی 220 ولت موجود هستند.

کاربرد و خصوصیات کلید لمسی

این کلید برای قطع و وصل نور استفاده می شود که علاوه بر آینه در سرویس خواب های چراغ دار و هر وسیله ی دیگر چراغ دار قابل استفاده می باشد. خصوصیات محصول عبارت است از:

  • قابل لمس از پشت آینه تراشیده شده
  • قابل لمس از پشت آینه 4 میل
  • کم زیاد شدن نور
  • کنترل برق 12 ولت
  • جلوگیری از ورود رطوبت به داخل سنسور

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

صفحه اصلیراهکارهاارتباط با ما